O Nas

Dom i ogród

Zapraszamy do Naszych Domów i Ogrodu w malowniczej Zawoi Podryżowana!

Nasi mieszkańcy, od papużek po owieczki ciekawsko witają gości, dając możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami i ucząc odpowiedzialności oraz szacunku dla innych istot. Przyjazne towarzystwo naszego berneńskiego psa pasterskiego Bessi, i kociaków Benka i Grejs sprawia, że atmosfera jest jeszcze bardziej przytulna.

Dla dzieci mamy mnóstwo atrakcji, od karuzel i huśtawek po mini golfa i trampolinę. Boiska do gier sportowych i siłownia na świeżym powietrzu zachęcają do aktywności fizycznej a stoliki szachowe i biblioteka stwarzają możliwość wytężonego wysiłku umysłowego lub relaksu przy dobrej książce.

 Oferujemy idealne miejsce do relaksu i odpoczynku. U nas nie ma miejsca na nudę – to miejsce, do którego chce się wracać zawsze z uśmiechem na twarzy. Zapraszamy serdecznie!

Opinie

Łk Szuba
Łk Szuba
2024-03-05
Piękny ogród, ustronne położenie, cisza i spokój. Właścicielki bardzo pomocne i życzliwe. Odpoczynek przebiegał bez żadnych problemów. Niedaleko Mosorny i dwie karczmy.
VoiTech
VoiTech
2023-09-09
Ogród przepiękny. Mnóstwo pracy i środków musiało być zainwestowane aby doprowadzić go do takiego stanu i utrzymać go w nim. Jedyne co nie do końca spełnia moje wymagania to przestronność wnętrz w domu - pokoje i aneksy, jak dla mnie, trochę przyciasne; ale na weekendowy pobyt do przeżycia.
Krzysztof Nowakowski
Krzysztof Nowakowski
2023-09-07
Rewelacyjne miejsce :) Super dla rodzin z dziećmi, my byliśmy z 4-letnim synem, który wspaniale mógł tam spędzić czas. Teren wokół świetnie wyposażony i zadbany, a i na niepogodę jest super świetlica. Szczerze polecamy :)
Bartosz Bogusz
Bartosz Bogusz
2023-09-04
Raj dla małych dzieci. Gorąco polecam.
justyna dejko
justyna dejko
2023-07-23
Serdecznie polecam, jesteśmy 8 raz ;)
Anna Oleszko
Anna Oleszko
2023-07-10
Cudowne miejsce! Wracamy regularnie.
Scroll to Top